Webinar – Dlaczego i jak wyjść z wirtualnego świata myśli?

Nieustanne mniejsze lub większe napięcie psychiczne bez względu na okoliczności stało się plagą dzisiejszych czasów. Ciągły stres powoduje obniżenie zadowolenia z życia, poczucia komfortu, szczęścia, zdolności koncentracji, a często prowadzi do depresji i innych poważnych chorób. Jedną z głównych przyczyn permanentnego napięcia psychicznego współczesnego człowieka jest całkowite zagubienie w myślach… 🧠
Podczas naszego webinaru dowiesz się między innymi:
👉 czym jest stres i czym są emocje
👉 dlaczego myśli wpływają na emocje
👉 jak świadomie mogę pracować z myślami i emocjami
Nasz webinar składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, gdzie na własnej głowie doświadczysz jak pracować z umysłem. Więc usiądź wygodnie i zadbaj o chwilę dla siebie!
Więcej o technice mindfulness znajdziesz na stronie:
PROWADZĄCY: TOMASZ LIPOWSKI
Doświadczenie zdobywane w biznesie połączył z codzienną praktyką medytacji mindfulness i sarangati jogi. Medytację studiował wśród buddyjskich mnichów w świątyni wat tam wua w tajlandii. Od tego czasu każdy dzień to dla niego świadoma praca z umysłem, myślami, emocjami czy intencjami. W swojej praktyce eksplorował liczne tradycje jogiczne, jednak fundamenty stanowią dla niego buddyzm therawadyjski, hinduizm i stoicyzm. zdobyte na własnej głowie i sercu doświadczenie przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Przez ostatnie lata prowadził zajęcia mindfulness dla firm, osób indywidualnych oraz dzieci, pracując z umysłami w różnych zakątkach świata. Wolny czas spędza na medytacji chodzonej pokonując samotnie setki kilometrów lub organizując odosobnienia.

 

Link do nagrania webinaru:

https://fb.watch/bUiRrV5p7O/

Czas rozpoczęcia

15:00

13 stycznia 2022

Czas zakończenia

00:00

13 stycznia 2022

Uczestnicy wydarzenia