Temp directory: /tmp/

Webinar dla nauczycieli: Wprowadzenie do aplikacji CANVA. Jak tworzyć proste grafiki?

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla nauczycieli pt. “Wprowadzenie do aplikacji CANVA. Jak tworzyć proste grafiki?”. Odbędzie on się w 26 października o godz. 20:30.

O webinarze

Temat: Wprowadzenie do aplikacji CANVA. Jak tworzyć proste grafiki?

Czas i miejsce: środa 26 października 2022 godz. 20:30-21:30, wydarzenie online.

Podczas webinaru poznamy podstawy CANVY, nauczymy się korzystać z narzędzi dostępnych poprzez stronę www, aplikacje na komputery, tablety i smartfony. Zrobimy plakat, kolaż zdjęć i prostą prezentację. Webinar potrwa ok. godziny.

Webinar poprowadzi Krzysztof Włodek. Na co dzień wychowawca w świetlicy terapeutycznej Domu Aniołów Stróżów w Katowicach. Od 8 lat twórca treści o kawie w 8KAWEK – live, wideo, foto, audio. Na YouTubie, Instagramie, TikToku oraz w formie podcastów. Prywatnie miłośnik kawy, gór i książek reportażowych.

Zgłoszenia

Aby zapisać się na webinar, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Każda zgłoszona osoba otrzyma w kolejnych dniach maila z potwierdzeniem i linkiem do webinaru. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Dariusz Stawik, tel. 733 347 283, d.stawik@media30.pl.

Webinar odbywa się w ramach programu Nowa Akademia. Osoby, które wezmą udział w webinarze, a także zarejestrują konto na platformie nowaakademia.org, otrzymają certyfikat potwierdzający udział. Nowa Akademia to platforma bezpłatnych kursów online dla uczniów i nauczycieli, prowadzona przez Fundację Media 3.0 w partnerstwie z HP Inc. Polska.

Zapraszamy również na webinar pt. „CANVA w ruchu – animacje i edycja wideo”, który odbędzie się dzień później – 27 października o 20:30.

Czas rozpoczęcia

20:30

26 października 2022

Czas zakończenia

21:30

26 października 2022

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *