Temp directory: /tmp/

Wideo w smartfonie – webinar

We wtorek 13 grudnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarze. Tym razem tematem będzie mobilne filmowanie.

O webinarze

Temat: „Wideo w smartfonie” czyli jak prosto nagrać, zmontować i opublikować treści wideo

Czas i miejsce: wtorek 13 grudnia 2022 godz. godz. 9:00-10:00, wydarzenie online.

Do udziału w webinarze zapraszamy osoby, które chciałyby się nauczyć nagrywać lepsze filmy za pomocą smartfona, a także montować proste wideo z innych elementów.

Zagadnienia:

1. Światło? kamera? akcja!
2. Montaż – to nie musi być trudne
3. Publikacja w social media

Webinar poprowadzi Krzysztof Włodek. Na co dzień wychowawca w świetlicy terapeutycznej Domu Aniołów Stróżów w Katowicach. Od 8 lat twórca treści o kawie w 8KAWEK – live, wideo, foto, audio. Na YouTubie, Instagramie, TikToku oraz w formie podcastów. Prywatnie miłośnik kawy, gór i książek reportażowych.

Zgłoszenia

Aby zapisać się na webinar, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Każda zgłoszona osoba otrzyma w kolejnych dniach maila z potwierdzeniem i linkiem do webinaru. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Dariusz Stawik, tel. 733 347 283, d.stawik@media30.pl.

Webinar odbywa się w ramach programu Nowa Akademia. Osoby, które wezmą udział w webinarze, a także zarejestrują konto na platformie nowaakademia.org, otrzymają certyfikat potwierdzający udział. Nowa Akademia to platforma bezpłatnych kursów online dla uczniów i nauczycieli, prowadzona przez Fundację Media 3.0 w partnerstwie z HP Inc. Polska.

Czas rozpoczęcia

09:00

13 grudnia 2022

Czas zakończenia

10:00

13 grudnia 2022

Uczestnicy wydarzenia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *