Temp directory: /tmp/

Wolontariat szkolny: najlepsze praktyki – webinar

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla nauczycieli pt. “Wolontariat szkolny: najlepsze praktyki”. Odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00.

O webinarze

Temat: Wolontariat szkolny: najlepsze praktyki

Czas i miejsce: środa 14 grudnia 2022 godz. 14:00-15:00, wydarzenie online.

Do udziału zapraszamy w szczególności nauczycieli – opiekunów szkolnych klubów wolontariatu, ale także nauczycieli, dyrektorów, wychowawców i pedagogów, którzy organizują jakiekolwiek działania wolontariackie w szkole.

Zagadnienia:

  • jak zachęcać młodzież do wolontariatu?
  • jak organizować współpracę ze środowiskiem lokalnym?
  • gdzie szukać pomysłów na działania?
  • przykłady wyjątkowych akcji szkolnych klubów wolontariatu.

Webinar poprowadzi Milena Skupień-Lisgarten: koordynatorka projektów (obecnie na urlopie macierzyńskim), wcześniej m.in. animatorka wolontariatu szkolnego, organizatorka wolontariatu na dużych eventach, wieloletnia prezeska Regionalnego Centrum Wolontariatu w Katowicach.

Zgłoszenia

Aby zapisać się na webinar, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Każda zgłoszona osoba otrzyma w kolejnych dniach maila z potwierdzeniem i linkiem do webinaru. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Dariusz Stawik, tel. 733 347 283, d.stawik@media30.pl.

Webinar odbywa się w ramach programu Nowa Akademia. Osoby, które wezmą udział w webinarze, a także zarejestrują konto na platformie nowaakademia.org, otrzymają certyfikat potwierdzający udział. Nowa Akademia to platforma bezpłatnych kursów online dla uczniów i nauczycieli, prowadzona przez Fundację Media 3.0 w partnerstwie z HP Inc. Polska.

Czas rozpoczęcia

14:00

14 grudnia 2022

Czas zakończenia

15:00

14 grudnia 2022

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *