Temp directory: /tmp/

Webinar: Gry i zabawy interaktywne na Święta i karnawał

Zapraszamy na ostatni bezpłatny webinar w 2022 roku. Tym razem tematem będą gry i zabawy interaktywne na Święta i karnawał (przydatne nie tylko w szkole). Zarezerwujcie sobie czas 21 grudnia o 16:00.

O webinarze

Czas i miejsce: środa 21 grudnia 2022 godz. 16:00 – 17:00, wydarzenie online.

Temat: Gry i zabawy interaktywne na Święta i karnawał

Zbliża się okres świąteczny i karnawał – czas spotkań rodzinnych i towarzyskich. Zapraszamy na ostatni w tym roku webinar Nowej Akademii. Podczas spotkania zaproponujemy szereg sprawdzonych gier interaktywnych – teleturniejów, quizów, bingo i in. – sprawdzą się zarówno w szkole, jak też na imprezach domowych.

Webinar poprowadzi Agnieszka Bilska – Superbelferka, laureatka konkursu dla nauczycieli języka angielskiego – Pearson ELT Teacher Award 2017, autorka publikacji i warsztatów dla nauczycieli, m.in. w projekcie Lekcja: Enter. Trenerka w programie Asy Internetu. Absolwentka kierunku User Experience Design na SWPS w Katowicach.

Zgłoszenia

Aby zapisać się na webinar, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Każda zgłoszona osoba otrzyma w kolejnych dniach maila z potwierdzeniem i linkiem do webinaru. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Dariusz Stawik, tel. 733 347 283, d.stawik@media30.pl.

Czas rozpoczęcia

16:00

21 grudnia 2022

Czas zakończenia

17:00

21 grudnia 2022

Uczestnicy wydarzenia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *